O nas


Cennik


Kontakt


Thalgo iBeauty

iBeauty to innowacyjne urządzenie firmy Thalgo, przeznaczone do zaawansowanej pielęgnacji skóry. Łączy 3 nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne technologie o dowiedzionej skuteczności: peeling kawitacyjny, ultrasonoforezę i falę radiową.

Urządzenie umożliwia wykonanie intensywnych programów pielęgnacyjnych – nawilżających, oczyszczających, detoksykujących oraz odmładzających. Zabiegi są bezpieczne i dają widoczne efekty. Wykorzystuje się też do nich profesjonalne zaawansowane technologicznie kosmetyki Thalgo iBeauty (inspirowane zabiegami medycyny estetycznej):

  • lotion złuszczający Peeling Solution – bogaty w kwas salicylowy i kompleks Seve Bleue, peelingujący lotion, który doskonałe odświeża, oczyszcza i balansuje skórę. Usuwa martwe komórki naskórka , poprawia kondycję, koloryt i teksturę skóry, pozostawiając ją gładką i rozświetloną. Wspomaga penetracje składników aktywnych,
  • oczyszczająco-ściągający żel do sonofotrezy I Pure – odświeża, oczyszcza, reguluje wydzielanie sebum, działa przeciwzapalnie, zmniejsza widoczność porozszerzanych porów skóry,
  • żel nawilżająco-dotleniający do sonoferezy I Hydrate– doskonały preparat o działaniu nawilżającym, remineralizującym i dotleniającym do wprowadzenia za pomocą ultradźwięków. Podnosi poziom nawilżenia w głębszych warstwach naskórka, stymuluje metabolizm komórkowy i intensywnie dotlenia, spłyca drobne zmarszczki, sprawia, że skóra jest bardziej pulchna, elastyczna i rozjaśniona. Zawiera tlen w kapsułkach, kwas hialuronowy, kompleks Seve Bleue,
  • żel ISmooth do sonoforezy – preparat o działaniu wypełniającym, przeciwzmarszczko-wygładzającym, nawilżającym, regenerującym. Zawiera Marine Hyaluronic Complex, masło Shea, PalKMO2K (Matrixyl 6), wyciąg z algi Chondrus Crispus
  • żel regenerująco-wypełniający do fal radiowych I Plump – preparat o działaniu wygładzającym, regenerującym i wypełniającym zmarszczki do wprowadzenia za pomocą urządzeń imitujących fale radiowe. Doskonale odmładza skórę, stymuluje aktywność komórkową oraz produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, wspomaga penetrację składników aktywnych do głębszych warstw naskórka. Zawiera adenozynę (substancja, która jest częścią DNA, regeneruje rany i stymuluje syntezę nowych włókien kolagenowych), kwas hialuronowy, kompleks Seve Bleue.

Zabiegi iBeauty:

Zabieg oczyszczający iBeauty Skin Purity Reviver
Przeznaczony do skóry zanieczyszczonej, z zaskórnikami. Szczególnie polecany do cery tłustej i mieszanej. Ma na celu poprawić nawilżenie i jakość skóry oraz przywrócić naturalny balans.


Zabieg nawilżający iBeauty Hydration Corrector
Zabieg przeznaczony dla każdego typu cery, szczególnie polecany do zmęczonej, odwodnionej, pozbawionej blasku. Jego celem jest głębokie nawilżenie, poprawa elastyczności i dotlenienia skóry.


Zabieg wypełniający iBeauty Wrincle Corrector
CORRECTOR INTENSYWNY ZABIEG WYGŁADZAJĄCO-WYPEŁNIAJĄCY NA GŁĘBOKIE ZMARSZCZKI

Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry. Szczególnie polecany do skóry odwodnionej, pozbawionej blasku, potrzebującej intensywnego działania wygładzającego i niwelującego widoczność zmarszczek. Cel: poprawić nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry, wygładzić i wypełnić zmarszczki.


Zabieg odmładzający iBeauty Youth Activator – z falą radiową
Przeznaczony dla każdego typu cery, szczególnie polecany do skóry zmęczonej, odwodnionej, pozbawionej blasku, zwiotczałej oraz dojrzałej. Zabieg ma na celu poprawić nawilżenie, elastyczność i dotlenienie skóry oraz zapobiec pojawieniu się przebarwień.

Najlepsze efekty daje seria od 4 do 10 zabiegów.


Peeling kawitacyjny 
To nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Rozpylona na skórze specjalny preparat Peeling Lotion tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Następuje też poprawa krążenia w skórze.

Sekwencyjne ultradźwięki 3MHz niskiej częstotliwości – iBeauty wykorzystuje ultradźwięki zbliżone do mocy urządzeń typowo medycznych. Nowością jest to, że są one emitowane w sposób sekwencyjny (parametry zmieniają się w czasie). Dzięki temu można wykonać 3 różne programy zabiegowe – drenaż (idealny program przygotowawczy do każdego zabiegu kosmetycznego), infuzja i stymulacja.


Fale radiowe z trójpolarną głowicą
Fale radiowe (czyli: fale elektromagnetyczne wytwarzane przez prąd) to absolutny hit w profesjonalnym odmładzaniu. Jeszcze kilka lat temu kojarzone były tylko i wyłącznie z odbiornikami grającymi, obecnie są szeroko rozpowszechnione w kosmetyce, fizjoterapii i medycynie. Jak działają? Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych polegają na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury (40-45 stopni Celsjusza), w której kolagen ulega skurczeniu, a następnie napina się, odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje również fibroblasty do produkcji białek: kolagenu i elastyny, powodując zwiększenie napięcia i elastyczności skóry. Metodą ta umożliwia również penetrację składników aktywnych w głąb skóry.
Nowa generacja trójpolarnej głowicy do FR, która jest wykorzystana w naszym urządzeniu IBeauty, znacznie skraca czas zabiegu, pozwala uzyskać doskonałe efekty, takie same, jak po 2-krótnie dłuższych zabiegach z użyciem biopolarnej głowicy. Zapewnia bezpieczne wykonanie zabiegu, cały czas bowiem osoba wykonująca zabieg może kontrolować jego parametry.