O nas


Cennik


Kontakt


O nas

Cosmetology MK – autoryzowany salon THALGO, ELLA BACHE, REVITALASH

Instytut kosmetyczny Cosmetology MK powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi kosmetyczne. Misją personelu jest zapewnienie klientom pełnej satysfakcji poprzez specjalistyczną obsługę i perfekcyjne dobieranie terapii do klienta z zachowaniem priorytetowych zasad bezpieczeństwa i higieny w atrakcyjnej cenie, co daje możliwość skorzystania z naszych usług szerokiej grupie klientów.

Celem instytutu kosmetycznego Cosmetology MK jest zdobycie pozytywnej opinii klientów pod kątem efektywności zabiegowej i atmosfery zapewnionej przez personel gabinetu.Dążymy do stworzenia miejsca nienagannie ocenianego przez klientów oraz, który gwarantuje nieocenione wrażenia estetyczne.

Cosmetology MK dysponuje kompletną bazą ultranowoczesnych urządzeń kosmetycznych, dzięki którym istnieje możliwość indywidualnego dobrania terapii do potrzeb każdego z klientów. Wszystkie preparaty pielęgnacyjne są w naszym gabinecie dokładnie selekcjonowane. Z wielką starannością dbamy również o innowacyjny rozwój gabinetu, żeby cel z myślą o którym powstał był cały czas aktualny.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz informacje umieszczone na niniejszej stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie reprodukowanie, kopiowanie, dystrybucja, odtwarzanie w jakiejkolwiek formie oraz wykorzystywanie zawartości w wystąpieniach publicznych bez zezwolenia autorów jest zabronione.