O nas


Cennik


Kontakt


Mezoterapia mikroigłowa / bezigłowa

Anti-aging Skin Therapy
Odmładzający zabieg, wykonywany z wykorzystaniem urządzeń hi –tech lub metodą manualną, dedykowany dla skóry dojrzałej. Dostarcza składników aktywnych niezbędnych do zachowania młodzieńczej aktywności, spłyca zmarszczki oraz rewitalizuje skórę. Esencję terapii stanowi aplikacja MezoCocktailu bazującego na kwasie askorbinowym, kwasie hialuronowym, tetrapeptydach i biotynie. Kompozycja ta zapewnia optymalne działanie odżywcze i antyoksydacyjne. Dzięki Argireline, skóra po zabiegu jest napięta, wygładzona i promienieje młodzieńczym blaskiem.


Firming Skin Therapy
Ujędrniający zabieg na twarz, wykonywany z wykorzystaniem urządzeń hi –tech lub metodą manualną, przeznaczony do pielęgnacji skóry o obniżonej elastyczności. Unikalna receptura przywraca sprężystość i napięcie skóry, wzmacnia, jak również zapewnia jej kompleksową pielęgnację. Skóra po zabiegu jest odmłodzona, nawilżona i gładka, a dzięki wyjątkowym właściwościom DMAE, ujędrniona i z widocznym efektem liftingu.


Firming Body Skin Therapy
Ujędrniająca terapia, wykonywana z wykorzystaniem urządzeń hi –tech lub metodą manualną, przeznaczona do miejscowego ujędrnienia skóry (brzuch, pośladki, piersi, itp.). Zabieg bazuje na MezoCocktailu łączącym właściwości DMAE , substancji zwiększającej napięcie mięśniowe, która w połączeniu z peptydami odpowiedzialnymi za podtrzymanie i ujędrnianie tkanki łącznej i włókien skóry, daje doskonały efekt poprawy kondycji skóry, odmłodzenia i podniesienia sprężystości.


Vitamin C Skin Therapy
Intensywna terapia, wykonywana z wykorzystaniem urządzeń hi –tech lub metodą manualną, przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, w szczególności szarej i zmęczonej, jak również z problemem naczyniowym i przebarwieniami. Zabieg bazuje na witaminie C, która wspomaga produkcję kolagenu, elastyny i GAG, dzięki czemu przyspiesza regenerację, podnosi poziom nawilżenia. Spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, stres cywilizacyjny oraz zanieczyszczenia powietrza. Po zabiegu skóra jest wygładzona i wygląda świeżo. Odzyskuje naturalny blask i równomierny koloryt.

Koktajle do mezoterapii MESOTECH

  • SUPREME – zabieg mezoterapii mikroigłowej mający na celu: poprawę elastyczności skóry, lifting, poprawę napięcia skóry, odmłodzenie;
  • BIOACT – zabieg mezoterapii bezigłowej lub mikroigłowej – odżywia, nawilża, działa odmładzająco – przeznaczony dla skóry dojrzałej, szarej, dla palaxzy, skóra z problemem photo-aging;
  • BIOLIFT – zabieg mezoterapii mikroigłowej / bezigłowej, dedykowany dla osób po 40 roku życia, dla skóry dojrzałej, wiotkiej, ze skazaniami do liftingu;
  • ELASTHASE – zabieg mezoterapii bezigłowej lub mikroigłowej, dedykowany dla osób po 50 roku życia, jako kompleksowa odnowaskóry; działa odmładzająco, liftingująco, ujędrniająco, zagęszcza skórę wiotką.