O nas


Cennik


Kontakt


Pomidor to bardzo zdrowy składnik naszego pożywienia , którego owoce zawierają m.in.: sód, potas, magnez, cynk,, witaminy: K, B1, B2, B6, C, PP; . Jego właściwości lecznicze zapobiegają między innymi zawałom i miażdżycy a także poprawiają odporność. Nie każdy jednak wie, iż jego drogocenne składniki stosowane są również w kosmetyce.

Laboratoria Ella Baché już od 1936 roku wykorzystują wyciąg z pomidorów w swoich kompozycjach zabiegów oraz kosmetykach. Francuska farmaceutka Madame Baché opracowała awangardową na owe czasy recepturę wyśmienitego kremu pomidorowego– Creme Tomate.

Continue reading

Jednym z nowych zabiegów oferowanych przez nasz instytut jest Aquarelle THALGO , który wykonywany jest z wykorzystaniem mikronizowanych alg morskich.

Aquarelle THALGO to intensywny zabieg nawilżająco – energetyzujący do skóry szarej, zmęczonej. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami. Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej aquarelleodżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Ten wyjątkowy rytułał Thalgo ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

Continue reading

Kiedy Twoja skóra jest odwodniona, szara, zmęczona, pozbawiona blasku, potrzebująca nawilżenia i wygładzenia, wstąp do Instytut kosmetyczny Mk i zapytaj o poradę.

Drodzy Państwo po okresie letnim, kiedy nasza skóra była narażona na działanie czynników atmosferycznych takich jak słońce i wiatr, polecam zabiegi regeneracyjne – nawilżające . Rewelacyjnym zabiegiem dla nawet najbardziej odwodnionej skóry jest ABSOLUTE HYDRATION RITUAL Thalgo.

Continue reading

Okres letni wpływa negatywnie na kondycję naszej skóry. Wysokie temperatury i słońce sprawiają, że skóra staje się odwodniona. Nie ma przy tym znaczenia, czy mamy cerę mieszaną, czy suchą.

Skórze odwodnionej brakuje wody i najczęściej objawia się to ściągnięciem, utratą blasku i elastyczności oraz pojawianiem się drobnych zmarszczek, które z czasem mogą stawać się bardziej widoczne. Powodem zbyt małej ilości wody w naszej skórze może być zbyt szybka jej utrata, problemy z zatrzymaniem wody w naskórku lub zaburzenia w przepływie wody ze skóry właściwej, które sprawia, że mimo iż pijemy dużo wody nie jest ona dostarczana do wszystkich warstw skóry.

Continue reading